BOSCH MS 90 PROFESSIONAL Elastyczne przewody 1600A038D2
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -28%
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 2 lata
Kod: 1600A038D2
Waga: 0,10 kg
Opis
MS 90 Professional
Osprzęt
Elastyczne przewody pomiarowe do precyzyjnych prac elektrycznych
  • Zdejmowane osłony umożliwiają precyzyjny pomiar mniejszych komponentów
  • Powłoka gumowa zapewnia pewny chwyt i bezpieczeństwo podczas użytkowania
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • MS 90 Professional
    Nr katalogowy: 1 600 A03 8D2
Dane techniczne
• Natężenie prądu przemiennego: 10 A
• Klasa bezpieczeństwa: CAT IV 600 V / CAT III 1000 V
• Klasa bezpieczeństwa bez osłon: CAT II 1000 V
• Długość przewodów pomiarowych: 90 cm
MS 90 Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
Przewody pomiarowe MS 90 Professional zwiększają wydajność pracy elektryków. Dzięki podwójnie izolowanej powłoce silikonowej przewody te zachowują elastyczność nawet w niższych temperaturach otoczenia, zapewniając optymalne warunki pracy. Zdejmowane osłony umożliwiają precyzyjny pomiar mniejszych komponentów, oferując wszechstronność przy pomiarach kategorii CAT IV 600V / CAT III 1000V, 10 A (z osłoną) i CAT II 1000V, 10 A (bez osłony). Powłoka gumowa zapewnia stabilny chwyt, zwiększając bezpieczeństwo i zapobiegając ześlizgnięciu się podczas użytkowania.