DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka
DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka DeWALT DCE825NG18 5-punktowy laser krzyżowy, zielona wiązka (18V/bez akumulatora)Walizka
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -26%
Darmowa dostawa
• Dokładność +/- 3 mm przy 10 m profesjonalna dokładność zapewniana użytkownikowi gwarantuje precyzję w miejscu pracy. • Zgodność z akumulatorem XR 12 V i 18 V wykorzystuje system akumulato... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 6  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DEWALT
Gwarancja: 3 lata
Kod: DCE825NG18-XJ
Waga: 3,81 kg
Opis
• Dokładność +/- 3 mm przy 10 m profesjonalna dokładność zapewniana użytkownikowi gwarantuje precyzję w miejscu pracy.
• Zgodność z akumulatorem XR 12 V i 18 V wykorzystuje system akumulatorów DEWALT XR z napięciem zasilania 18 V i 12 V. Działa również ze starszymi akumulatorami 10,8 V.
• Uchwyt magnetyczny zapewnia bezpieczne mocowanie do metalowych słupków.
• Precyzyjna regulacja wiązki do ręcznej precyzyjnej regulacji poziomej
Parametry techniczne
• Kolor wiązki: Zielony
• Dioda laserowa: Zielona, ??klasa 2, 510–530 nm
• Zasięg roboczy bez/z detektorem: 30 m/50 m
• Tryb impulsowy: Tak, ciągły
• Dokładność poziomowania: ±3 mm/10 m
• Automatyczne ustawienie: ± 4°
• Czas ustawienia lasera: 5 s
• Klasa ochrony IP: IP54
• Testowany upadkiem: 1 m
• Zasilanie: XR 12 V i 18 V