BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500
BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500 BOSCH EasyCirc 18V-48 Akumulatorowa pilarka tarczowa 06033B1500
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -21%
EasyCirc 18V-48 - Akumulatorowa pilarka tarczowa - Bez akumulatora i ładowarki EasyCirc 18V-48: Niezawodne i wydajne narzędzie do precyzyjnych cięć w linii prostej podczas prac ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 9  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH DIY
Kod: 06033B1500
Waga: 3,70 kg
Opis
EasyCirc 18V-48 - Akumulatorowa pilarka tarczowa - Bez akumulatora i ładowarki
EasyCirc 18V-48: Niezawodne i wydajne narzędzie do precyzyjnych cięć w linii prostej podczas prac związanych z majsterkowaniem
  • Tnie materiały drewniane o grubości do 48 mm, idealne narzędzie do wszystkich popularnych zastosowań związanych z majsterkowaniem
  • Łatwa regulacja głębokości zapewnia dokładne cięcie za każdym razem
  • System CutControl ułatwia cięcia wzdłuż linii prostej
  • Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę oraz zwiększa kontrolę
  • Dzięki akumulatorowi 2,5 Ah możesz przeciąć do 34 metrów płyty wiórowej 19 mm bez konieczności doładowania akumulatora
  • Model kompatybilny z akumulatorem Bosch 18V POWER FOR ALL
Szczegóły dostawy
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18,0 V
Kompatybilność akumulatora18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Zalecany akumulator 2,5 Ah
Średnica nominalna tarczy tnącej150 mm
Średnica otworu tarczy tnącej20 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia4 200 ot/min
Podstawa robocza130 × 260 mm
Głębokość cięcia przy 90°0 – 90 mm
Głębokość cięcia przy 45°0 – 31 mm
Wymiary narzędzia (D × S × W)285 × 181 × 239 mm
Waga3,700 kg
Ciężar bez akumulatora2,4 kg
EasyCirc 18V-48 – Twój niezawodny umożliwiający łatwą obróbkę drewna podczas prac związanych z majsterkowaniem
EasyCirc 18V-48 to niedroga pilarka tarczowa dostosowana do potrzeb majsterkowiczów poszukujących niezawodności i wydajności. Umożliwia cięcie materiałów drewnianych o grubości do 48 mm, spełniając wymagania popularnych zadań związanych z majsterkowaniem Regulacja głębokości cięcia ułatwia ustawienia w oparciu o grubość materiału, zapewniając dokładny rezultat cięcia. Innowacyjny system CutControl poprawia widoczność, ułatwiając śledzenie zaznaczonych linii cięcia. Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwe manewrowanie zwiększając pewność siebie mniej doświadczonych użytkowników. Dodatkowo przy naładowanym do pełna akumulatorze 2,5 Ah model EasyCirc 18V-48 może przeciąć do 34 metrów płyty wiórowej o grubości 19 mm bez konieczności doładowania akumulatora, co czyni go niezawodnym wyborem do każdego projektu związanego z obróbką drewna. Elektronarzędzie jest częścią systemu 18V POWER FOR ALL. Możliwość zastosowania jednego akumulatora do wszystkich elektronarzędzi 18V POWER FOR ALL.
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 4 Ah
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 4200
Średnica tarczy 150 mm