BOSCH EXPERT EXAL18V-160 Ładowarka 1600A03D3A
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
EXPERT EXAL18V-160 Ładowarka Do 3 razy większa prędkość ładowania niż w przypadku Professional GAL 18V-401 Ultraszybkie ładowanie: Ładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 w ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A03D3A
Waga: 0,85 kg
Opis
EXPERT EXAL18V-160
Ładowarka
Do 3 razy większa prędkość ładowania niż w przypadku Professional GAL 18V-401
  • Ultraszybkie ładowanie: Ładowanie do pełna akumulatora EXBA18V-80 w ciągu 39 min
  • Technologia Ultra Speed: Wysoki prąd ładowania 16 A
  • 3 tryby ładowania: Standardowy, Power Boost i Long Life
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie ładowania akumulatora14,4 – 18 V
Prąd ładowania16 A
Waga0,85 kg
Zalety produktu
  • 3 tryby ładowania: Standardowy, Power Boost oraz Long Life.
  • Wskaźnik stanu naładowania: Precyzyjny wskaźnik z 5 diodami LED informuje o stanie naładowania.
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilny z profesjonalnym systemem 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek.
Najważniejsze cechy produktu
Dzięki prądowi ładowania 16 A ultraszybka ładowarka EXPERT EXAL18V-160 potrzebuje zaledwie 39 minut, aby naładować do pełna akumulator EXBA18V-80. Inteligentna technologia Active Air Cooling 2.0 skutecznie schładza akumulatory, a funkcja FlexTemp Charging zwiększa zakres temperatur ładowania akumulatorów serii EXPERT, który wynosi od –10°C do +55°C. Obie funkcje ograniczają przestoje w pracy, umożliwiając szybkie rozpoczęcie ładowania nagrzanych akumulatorów, także po intensywnym użytkowaniu w wymagających warunkach. Co więcej, funkcja FlexTemp Charging umożliwia także ładowanie zimnych akumulatorów. Ta ultraszybka ładowarka posiada trzy tryby ładowania: Standardowy, Power Boost i Long Life. W zależności od potrzeb tryby można aktywować za pomocą przycisku trybu ładowania. Tryb Power Boost to dobry wybór, jeśli chcesz naładować akumulator do pełna z maksymalną prędkością. Wybierz tryb Long Life, jeśli zależy Ci na łagodniejszym ładowaniu do pełna, które pomaga wydłużyć żywotność akumulatora.
Sprzęt i aplikacja
Ultraszybka ładowarka przeznaczona do wymagających zastosowań. 5 diod LED precyzyjnie wskazuje stan naładowania Twojego akumulatora. Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Napięcie ładowania 14,4 V, 18 V
Prąd ładowania 16 A