BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Zestaw startowy 1600A0373M
BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Zestaw startowy 1600A0373M BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Zestaw startowy 1600A0373M BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Zestaw startowy 1600A0373M BOSCH EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 Zestaw startowy 1600A0373M
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
Expert Akumulator EXBA18V-40 + ładowarka GAL12V/18V-80 Zestaw startowy Do 2 razy wyższa moc maksymalna niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1 Wysoka moc: Do 2 000 W mocy ... rozwiń opis »
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A0373M
Waga: 2,10 kg
Opis
Expert Akumulator EXBA18V-40 + ładowarka GAL12V/18V-80
Zestaw startowy
Do 2 razy wyższa moc maksymalna niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
  • Wysoka moc: Do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne, maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
  • Szybkie ładowanie: Dzięki prądowi ładowania 8A akumulator EXBA 18V-40 można naładować do pełna w ciągu zaledwie 38 minut
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie akumulatora18,0 V
Pojemność akumulatora 1*4 Ah
Waga akumulatora 1*0,605 kg
Napięcie ładowania akumulatora10,8 – 18 V
Prąd ładowania*8 A
Waga ładowarki*0,65 kg
Zalety produktu
  • Wysoka moc – maksymalna moc do 2 000 W do najbardziej wymagających zastosowań.
  • Jeden akumulator do wszystkich narzędzi – kompatybilny z profesjonalnym systemem 18 V Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare wielu marek.