BOSCH GLI18V-1500 PROFESSIONAL Akumulatorowe światło robocze 06014A8000
  0 opinie  /  Napisz opinie
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06014A8000
Waga: 1,40 kg
Opis
BOSCH GLI18V-1500 Akumulatorowe światło robocze
  • Wysoka wydajność z jasnością 1 500 lm
  • Solidne i odporne, z klasą ochrony IP 64 przed kurzem i zachlapaniem wodą
  • Uniwersalna jasność z dwoma trybami: 1 500 lm i 800 lm
Dane techniczne
Waga bez akumulatora1,4 kg
Strumień świetlny1500 lm
Liczba poziomów jasności2
Wymiary narzędzia (szerokość)133 mm
Wymiary narzędzia (długość)217 mm
Wymiary narzędzia (wysokość)215 mm
Napięcie akumulatora, działa z18,0 V
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Zasilanie akumulator Li-lon
Napięcie akumulatora 18 V