BOSCH PKE18V-30-28 Akumulatorowa piła łańcuchowa 06008B8B01
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -28%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH DIY
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008B8B01
Waga: 4,50 kg
Opis
PKE18V-30-28 Akumulatorowa piła łańcuchowa
  • Wszechstronna, akumulatorowa piła łańcuchowa do szybkiego i łatwego cięcia dużych gałęzi i belek
  • Ciągłość cięcia nawet w przypadku wymagających prac dzięki regulacji OptiCut
  • Silnik bezszczotkowy oferujący wysoki moment obrotowy zapewnia szybkie tempo cięcia
  • Koncentryczny system SDS umożliwiający beznarzędziowe napinanie i wymianę łańcucha
  • Idealne narzędzie do cięcia miękkiego i twardego drewna średniej i dużej grubości
  • Syneon Technology zapewnia optymalną moc i maksymalny czas pracy
  • POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulator, 10+ marek, 150+ produktów
Zakres dostawy
  • Kartonowe pudełko
  • 1 olej do pił łańcuchowych, 60 ml - 1 600 A03 471
Dane techniczne
Zbiornik na olej 160 ml
Długość prowadnicy 30 cm
Prędkość przesuwu łańcucha 9,00 m/s
Liczba członów napędowych 45
Wymiary narzędzia (D x S x W) 464 x 273 x 227 mm
Waga (sam korpus) 3,3 kg
Ciężar (z łańcuchem, prowadnicą i akumulatorem) 4,5 kg
Kategoria produktów Akumulatorowa piła łańcuchowa
Rozmiar łańcucha 3/8" (9.52 mm)
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V