BOSCH TAYDO Akumulatorowa szczotka do czyszczenia - zestaw 06033E0102
NOWOŚĆ
307.29 zł
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Zarejestruj zakupiony towar do programu MyBosch i uzyskaj trzyletnią gwarancje zamiast dwuletniej. >>> Wiecej informacji <<<
Kompletny serwis w okresie gwarancyjnym od firmy Bosch: Narzędzia odbierze, naprawi i zwróci. >>> Wiecej informacji <<<
Koszt transportu
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- DHL: 32.00 zł
- GLS: 32.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 136.00 zł
- DPD: 75.01 zł
- GLS: 117.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- MPL: 19.00 zł
- GLS: 52.00 zł
- GLS: 11.89 zł
- InPost: 15.90 zł
- Paczkomaty InPost: 16.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 57.00 zł
- GLS: 37.99 zł
- Geis SK: 20.99 zł
- QDL: 22.00 zł
- GLS: 61.00 zł
- GLS: 107.99 zł
- PPL: 19.00 zł
Starannie wybrane akcesoria
Opis
TAYDO zestaw
Pozycjonowanie
- Wydajna szczotka akumulatorowa umożliwiająca szybkie i łatwe czyszczenie w domu
Korzyści dla użytkownika
- Wysoka skuteczność czyszczenia: wytrzymały silnik zapewnia stałe obroty szczotki, umożliwiając usuwanie uporczywych zabrudzeń
- Wytrzymała i wodoodporna: Stopień ochrony IPX5 zapewnia bezpieczne użytkowanie i bezproblemowe czyszczenie w wilgotnych miejscach
- Wszechstronna i elastyczna: wiele adapterów oraz system mocowania na rzepy pozwalają łatwo oczyścić każdą powierzchnię
- Bezprzewodowa wolność: konstrukcja umożliwiająca ładowanie narzędzia zapewnia swobodę poruszania się po całym domu
Szczegóły dostawy
- Szczotka z włosiem (1 600 A02 3KW)
- Szczotka delikatna (1 600 A02 3KY)
- Uchwyt pada na rzep (1 600 A02 3KX)
- 2× nieścierna gąbka z mikrofibry (1 600 A02 3KZ)
- 2× wytrzymała gąbka ścierna (1 600 A02 3L1)
- 2× gąbka kuchenna (1 600 A02 3L0)
- 2× gąbka melaminowa (1 600 A02 3L2)
- Miękka torba
- 2× pad polerski (1 600 A03 283)
Dane techcniczne
| Napięcie akumulatora | Li-ion, 3,6 V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia | 270 min-1 |
| Klasa ochrony IP | IPX4 |
| Wymiary narzędzia (D × S × W) | 144 × 46 × 117 mm |
| Waga | 0,400 kg |
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Ilość baterii | Zintegrowana |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 270 |
| Aku | 1x Aku 3,6V / brašna |
| Stopień ochrony | IPX4 |





























