BOSCH Zestaw startowy 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
BOSCH Zestaw startowy 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03 BOSCH Zestaw startowy 2 x ProCORE18V+ 8.0Ah + GAL 18V-160 1600A02X03
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -34%
2 akumulatory ProCORE18V+ 8.0Ah + ładowarka GAL 18V-160 Professional Zestaw startowy         Wydajny zestaw startowy: Wysokowydajny akumulator dla dłuższego czasu pracy oraz nasza... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A02X03
Waga: 3,43 kg
Opis
2 akumulatory ProCORE18V+ 8.0Ah + ładowarka GAL 18V-160 Professional
Zestaw startowy
2xPC18V+8.0+GAL18V160    2xPC18V+8.0+GAL18V160   2xPC18V+8.0+GAL18V160
Wydajny zestaw startowy: Wysokowydajny akumulator dla dłuższego czasu pracy oraz nasza ultraszybka ładowarka 18V.
  • Ultra-szybkie pełne naładowanie akumulatora ProCORE18V+ 8.0Ah w 44 minuty.
  • Akumulatory i ładowarka są kompatybilne z systemem Bosch Professional 18V oraz platformą akumulatorową AMPShare obejmującą wiele marek dla użytkowników profesjonalnych elektronarzędzi.
Funkcje i właściwości
Zdokonalená ochrana článků – o 35_% lepší chlazení než u současného COOLPACK díky vylepšenému přenosu tepla na vnější povrchUkazatel stavu nabití akumulátoru ukazuje zbývající úroveň nabití Doba nabíjení ProCORE18V + 8.0Ah s GAL 18V-160 v režimu Power Boost (50 %) Doba nabíjení ProCORE18V + 8.0Ah s GAL 18V-160 v režimu Power Boost (plné nabití)
DANE TECHNICZNE
Pojemność akumulatora 1*8 Ah
Napięcie akumulatora18,0 V
Waga akumulatora 1*1,001 kg
Typ ogniwLi-Ion
Napięcie ładowania akumulatora14,4 – 18 V
Prąd ładowania*16 A
Waga ładowarki*0,95 kg
2XPC18V+8.0+GAL18V160 PROFESSIONAL: DALSZE INFORMACJE
Najważniejsze cechy produktu
Czy wykonujesz wymagające aplikacje przez dłuższy czas? W takim przypadku nasz wydajny zestaw startowy jest właściwym wyborem dla Ciebie. Zestaw zawiera dwa akumulatory ProCORE18V+ 8.0Ah Professional o wysokiej wytrzymałości, zapewniające moc zasilania sieciowego do 2000W, oraz ultraszybką ładowarkę GAL 18V-160 Professional. Konwencjonalne akumulatory posiadają ogniwa, wykorzystujące tylko dwa punkty styku jako miejsca do przepływu prądu. To stanowi wąskie gardło, które zwiększa opór akumulatorów. Rewolucyjna technologia nowych ogniw bezprzewodowych eliminuje to wąskie gardło. Zamiast tylko dwóch ścieżek prądowych, nasz nowy akumulator ma niezliczone równoległe ścieżki prądowe, które zapewniają bezpośredni kontakt elektryczny na całej powierzchni styku ogniwa z szyną przewodzącą prąd. Efekt: mniejszy opór, mniej ciepła i dłuższy czas pracy. ProCORE18V+ 8.0Ah Professional to nasz akumulator dwurzedowy o najdłuższym czasie pracy w swojej klasie. Zapewnia do 71%** dłuższy czas pracy dla zastosowań bezprzewodowych o wysokim zapotrzebowaniu na moc w porównaniu z istniejącym modelem ProCORE18V 8.0Ah Professional. GAL 18V-160 to nasza ultrapraszybka ładowarka do akumulatorów 18V. Posiada tryb standardowy oraz dodatkowe tryby ładowania, które zwiększają Twoją produktywność i oszczędzają czas. Dzięki prądowi ładowania wynoszącemu 16 amperów, wystarczy zaledwie 15 minut, aby naładować akumulator do poziomu 50% – jest to szczególnie wygodne, jeśli musisz zakończyć kilka zadań przed końcem dnia. Naładuj akumulator w pełni podczas przerwy – najwyższa prędkość ładowania pozwala na pełne naładowanie w zaledwie 44 minut.
Sprzęt i aplikacja
Akumulatory i ładowarka kompatybilne z systemem Bosch Professional 18V oraz platformą akumulatorową AMPShare obejmującą wiele marek dla użytkowników profesjonalnych elektronarzędzi.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 8 Ah
Ilość baterii 2
Napięcie ładowania 18 V
Prąd ładowania 16 A