DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak
DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak DeWALT DCN45RND2 Aku gwoździarka dachowa 45 mm, XR (18V/2x2,0Ah) Tstak
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -25%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 7  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DEWALT
Gwarancja: 3 lata
Kod: DCN45RND2-QW
Waga: 8,00 kg
Opis
• Bezszczotkowy silnik zapewniający dłuższy czas pracy i trwałość
• Wystrzeliwuje do 3 gwoździ na sekundę
• Tryb pracy dla wydajności i produktywności
Dane techniczne:
• Napięcie: 18V
• Typ Baterii: Litowo-jonowa
• Silnik bezszczotkowy: tak
• Gwoździe: 19 mm - 45 mm
• Pojemność magazynu 120 GWODZI
Wyposażenie:
• 1x DCN45R Pistolet do gwoździ dachowych
• 2x Akumulatory 2Ah
• 1x Szybka ładowarka
• 1x Walizka
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V