DREMEL® Kompaktowa piła Blueprint (CS12V-S1) F013CS12JA
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: DREMEL
Gwarancja: 3 lata
Kod: F013CS12JA
Waga: 2,05 kg
Opis
Kompaktowa piła DREMEL® Blueprint (CS12V-S1)
Łatwe i szybkie cięcia
Szczegóły dostawy
  • Kompaktowa piła CS12V
  • Akumulator 12 V / 2,0 Ah
  • Szybka ładowarka Dremel
  • 1 tarcza do różnego rodzaju materiałów, 85 mm
  • Prowadnica krawędziowa
Dane techniczne
• Napięcie akumulatora: 12,0 V
• Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
• Czas ładowania: 1 h
• Waga: 0,950 kg
• Długość: 30.2 cm
• Szerokość: 17.2 cm
• Głębokość: 12.8 cm
• Prędkość bez obciążenia: 0 5.000 1/min
• Technologia akumulatora: Lithium-Ion
• Głębokość cięcia: null mm
• Wymiary tarczy: 85 mm
• Grubość tarczy: 1.5 mm (maks.)
• Ustawienie tarczy: po lewej stronie
• Ustawienie prędkości: Zmienna prędkość
• Ciśnienie akustyczne: 90 dB(A)
• Moc akustyczna: 98 dB(A)
• Poziom drgań: 1,67 m/s2
Kompaktowa piła Dremel Blueprint
Wizualizacja linii cięcia
Doskonała do szybkich cięć
Idealny wybór do projektów, które wymagają szybkich, precyzyjnych i bezproblemowych cięć.
Wszechstronne możliwości cięcia
Konstrukcja wygodna dla majsterkowiczów
Akumulator 12 V
Twoje wygodne źródło zasilania wszystkich elektronarzędzi akumulatorowych Dremel Blueprint.
System Dremel Blueprint
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 1
Prędkość (1. bieg) (min-1) 5000
Średnica tarczy 85 mm x 1,5 mm