HiKOKI CJ18DAW2Z 18V HSC II Akumulatorowa wyrzynarka (bez akumulatora i ładowarki)
HiKOKI CJ18DAW2Z 18V HSC II Akumulatorowa wyrzynarka (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW2Z 18V HSC II Akumulatorowa wyrzynarka (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW2Z 18V HSC II Akumulatorowa wyrzynarka (bez akumulatora i ładowarki) HiKOKI CJ18DAW2Z 18V HSC II Akumulatorowa wyrzynarka (bez akumulatora i ładowarki)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
Wyrzynarka 18 V z uchwytem w kształcie łuku oferuje maksymalną głębokość cięcia do 135 mm oraz wysoką dokładność pracy . Idealna do różnych materiałów i zastosowań . Wydajność i fun... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 8  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: CJ18DAW2Z
Waga: 4,32 kg
Opis
Wyrzynarka 18 V z uchwytem w kształcie łuku oferuje maksymalną głębokość cięcia do 135 mm oraz wysoką dokładność pracy. Idealna do różnych materiałów i zastosowań.
Specyfikacja:
Napięcie akumulatora: 18 V
Prędkość bez obciążenia: 0-2500 /min
Wymiar przecinania drewna: 135 mm
Wymiar przecinania płyt ze stali miękkiej: 10 mm
Wymiar przecinania stali nierdzewnej: 2,5 mm
Minimalny promień przecinania: 25 mm
Maksymalny kąt ukosowania: 45 °
Poziomy skoku wahadła: 4
Długość skoku: 26 mm
Ciężar (bez akumulatora): 1,90 kg
Ciężar (z akumulatorem): 2,28 kg
Długość narzędzia: 266 mm
Zakres dostawy:
  • Brzeszczot nr 41
  • Sześciokątny klucz imbusowy 4 mm
  • Osłona przed odpryskami
  • Kolektor pyłu
  • Etui systemowe do układania w stosy 3
bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Głębokość cięcia w drewnie 135 mm
Głębokość cięcia w stali 2,5 mm