HiKOKI DH18DPBWPZ Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus (18V/2x 5,0Ah/1,3J) Walizka
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
HiKOKI DH18DPBWPZ – Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus 18 V / 1,3 J (2× 5,0 Ah) walizka systemowa
- Środek ciężkości blisko rękojeści ułatwia stabilne i komfortowe prowadzenie narzędzia.
- Silnik bezszczotkowy gwarantuje wysoką moc, mniejsze zużycie i długą żywotność.
- Płynna regulacja prędkości pozwala dopasować prędkość wiercenia i udaru do rodzaju materiału.
- Ergonomiczna rękojeść z miękkim uchwytem zapewnia wygodę i precyzyjne prowadzenie narzędzia.
- Dwa tryby pracy – wiercenie oraz wiercenie z udarem.
- Wbudowana dioda LED oświetla miejsce pracy i poprawia widoczność.
- Wysoka wydajność wiercenia w kompaktowej konstrukcji idealna do prac montażowych i instalacyjnych.
Zawartość zestawu
- HiKOKI DH18DPB młotowiertarka akumulatorowa
- 2× akumulator BSL1850C 18 V / 5,0 Ah
- Ładowarka UC18YFSL
- Rękojeść pomocnicza
- Ogranicznik głębokości
- Pokrywa akumulatora
- Walizka systemowa HSC II (możliwość sztaplowania)
Dane techniczne
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Energia udaru (EPTA) | 1,3 J |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia | 0–1080 /min |
| Liczba udarów przy pełnym obciążeniu | 0–5500 /min |
| Średnica wiercenia w betonie | 3,4–18 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Średnica wiercenia w drewnie | 18 mm |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-Plus |
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 1080 |
| Częstotliwość uderzeń (min-1) | 5.500 |
| Maks. energia udaru | 1,3 J |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 18 mm |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 18 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 13 mm |