HiKOKI DH18DPCW2Z SDS-plus Akumulatorowy młot udarowy 18V, bez baterii i ładowarki
HiKOKI DH18DPCW2Z SDS-plus Akumulatorowy młot udarowy 18V, bez baterii i ładowarki HiKOKI DH18DPCW2Z SDS-plus Akumulatorowy młot udarowy 18V, bez baterii i ładowarki HiKOKI DH18DPCW2Z SDS-plus Akumulatorowy młot udarowy 18V, bez baterii i ładowarki
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -29%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DH18DPCW2Z
Waga: 5,91 kg
Opis
• Uchwyt pistoletowy
• Kompaktowy i lekki
• Duża prędkość wiercenia
• Silnik bezszczotkowy
• Funkcja RFC
• Cyklonowy system odpylania
• Auto stop
• Kanał powietrzny zapewniający stałe ciśnienie powietrza i stabilne uderzenia
• Podwójne, warstwowe uchwyty
• 3 pozycje, młotek, wiertło i sieczka
• Wymiana wierteł w jednym kroku
• Wskaźnik baterii
• Oświetlenie LED
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 27 mm
• Stalowa pojemność: 13 mm
• Wydajność betonu: 28 mm
• Zdolność wiercenia w koronie: 50 mm
• Energia uderzenia: 3,2 J
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-950 min.
• Prędkość obrotowa bez obciążenia niska: 0-700 min.
• Liczba załadowanych skoków: 0-4,300 min.
• Liczba skoków załadowanych nisko: 0-3,170 min.
• Uchwyt narzędziowy: SDS+
• Silnik bez szczotek węglowych
• Wartość drgań trójosiowych (ah) : 13,9 m/s2
• Poziom dźwięku (Lwa) : 89,5 dB(A)
• Wymiary L x W x H: 368 x 83 x 276 mm
• Waga: 3,5 kg
Zawartość opakowania:
• Dostarczane bez baterii i ładowarki
• 1 uchwyt boczny
• 1 ogranicznik głębokości
• W przypadku HSC IV
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 950
Prędkość (2. bieg) (min-1) 4300
Maks. energia udaru 3,2 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w drewnie 27 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 26 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm