HiKOKI DS18DCW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V (bez aku. i ład.)
HiKOKI DS18DCW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V (bez aku. i ład.) HiKOKI DS18DCW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V (bez aku. i ład.) HiKOKI DS18DCW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V (bez aku. i ład.) HiKOKI DS18DCW2Z Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V (bez aku. i ład.)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
Darmowa dostawa
• Nowoczesny silnik bezszczotkowy zwiększający efektywność pracy o około 50% w porównaniu do tradycyjnych silników szczotkowych. • Wysoki moment obrotowy 140 Nm, zapewniający doskonałą mo... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS18DCW2Z
Waga: 4,20 kg
Opis
• Wysoki moment obrotowy 140 Nm, zapewniający doskonałą moc do wymagających prac.
• Kompaktowe wymiary z długością korpusu 190 mm, zapewniające łatwość manewrowania w trudnych warunkach.
• Bezkluczykowy uchwyt wiertarski oraz automatyczna blokada wrzeciona dla wygody użytkowania.
22-poziomowe sprzęgło umożliwiające precyzyjne dopasowanie momentu obrotowego do potrzeb pracy.
• Antypoślizgowa rękojeść Soft Touch poprawiająca komfort użytkowania.
• Oświetlenie LED, które zwiększa widoczność miejsca pracy.
• Metalowy hak do wygodnego zawieszania narzędzia.
• System RFC (Reactive Force Control) chroniący użytkownika przed nagłym zatrzymaniem wrzeciona.
• Współpraca z akumulatorami 18 V zapewniająca dużą moc i długi czas pracy.
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 18 V
• Max moment obrotowy: 140 Nm
• Max średnica wiercenia drewno: 102 mm
• Wkręt maszynowy: 6 mm
• Uchwyt roboczy: 13 (1/2") mm/cale
• Prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-500/0-2000 niska/wysoka
• Max średnica wiercenia stal: 16 mm
• Długość całkowita: 190 mm
• Waga: 2,2 kg (bez aku.)
Zakup zawiera:
• Wiertarko-wkrętarka DS18DC (bez aku. i ład.)
• Bit
• Walizka systemowa HITSYSTEM
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 140
Prędkość (1. bieg) (min-1) 500
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 16 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 102 mm