HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki)
HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki) HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki) HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki) HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki) HiKOKI DS18DCW4Z Multivolt Accu Screwdriver 18V (bez akumulatorów i ładowarki)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -35%
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS18DCW4Z
Waga: 2,67 kg
Opis
• Bardzo kompaktowy
• Najwyższy moment obrotowy, prędkość i ciągłość pracy w swojej klasie
• Silnik bez szczotek węglowych
• Funkcja RFC
• Miękki uchwyt
• Wskaźnik baterii
• Oświetlenie LED
• Uchwyt szybkomocujący
• Aluminiowa obudowa przekładni
• Regulacja w 22 pozycjach
• Antypoślizgowy uchwyt boczny regulowany w 11 pozycjach
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 102 mm
• Pojemność stal: 16 mm
• Pojemność kamienia: 20 mm
• Pojemność śruby maszynowej: 6 mm
• Maks. miękki moment obrotowy: 70 Nm
• Maks. moment obrotowy: 140 Nm
• Pojemność głowicy wiercącej: 13 mm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0-500 min.
• Prędkość bez obciążenia wysoka: 0-2 000 min.
• Napięcie akumulatora: 18/36 V
• Skład akumulatora: Li-ion
• Czas ładowania akumulatora: 32 min.
• Wymiary dł. x szer. x wys.: 190 x 70 x 267 mm
• Waga: 2,6 kg
Dostarczane w standardzie:
• Dostarczany bez baterii i ładowarki
• W kartonowym pudełku
• Hak do paska
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 70/140
Prędkość (1. bieg) (min-1) 500
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 102 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 16 mm