HiKOKI DS18DEW2Z Aku wiertarko-wkrętarka 18V, (bez akumulatorów i ładowarki w walizce HSC)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -43%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DS18DEW2Z
Waga: 3,30 kg
Opis
Funkcje:
• Bardzo krótka, kompaktowa maszyna
• Najwyższy moment obrotowy w swojej klasie
• Silnik bezszczotkowy
• Bardzo wysoka prędkość wiercenia
• Praca ciągła
• Oświetlenie LED |RFC
Dane techniczne:
• Pojemność drewna: 52 mm
• Pojemność stali: 13 mm
• Pojemność śruby maszynowej: 6 mm
• Pojemność wkrętów do drewna: 10 x 100 mm
• Maks. moment dokręcania: 70 Nm
• Pojemność głowicy wiercącej: 13 mm
• Niska prędkość biegu jałowego: 0 - 550 min.
• Wysoka prędkość bez obciążenia: 0 - 2000 min.
• Wymiary dł. x szer. x wys.: 155 x 78 x 253 mm
• Waga: 1,9 kg
Dostarczane w standardzie:
• Dostarczany bez baterii i ładowarki
• Hak do paska
• Bit
• Przypadek HSC II
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 70/40
Prędkość (1. bieg) (min-1) 550
Prędkość (2. bieg) (min-1) 2000
Maks. średnica wiercenia w drewnie 52 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm