HiKOKI DH12DD WHZ Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Plus 1,2J (2x4,0Ah/12V) HitBOX
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Najnowasza młotowiertarka SDS + w klasie 12V napędzana wydajnym silnikiem bezszczotkowy jest nie tylko mocna, ale także kompaktowa co zapewnia doskonałą obsługę i wygodną pracę.
• Do zasilania narzędzia użyto nowych akumulatorów BSL1240 o pojemności 4Ah.
Zakres dostawy
• DH12DD WPZ - 2 x akumulator 4Ah BSL1240
• Ladowarka
• Walizka systemowa HITSYSTEM
• Rękojeść boczna
• Głębokościomierz
Dane techniczne
• Max średnica wiercenia stal (mm): 13
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 18
• Prędkość obrotowa (1/min): 0-800/0-1080
• Max średnica wiercenia beton (mm): 18
• Energia pojedynczego udaru (J): 1,2
• Liczba udarów (1/min): 0-4100/0-5500
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
| Maks. energia udaru | 1,2 J |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Maks. średnica wiercenia w drewnie | 18 mm |
| Maks. średnica wiercenia w betonie | 18 mm |
| Maks. średnica wiercenia w stali | 13 mm |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) DH12DDWHZ Akku Bohrhammer
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI (Hitachi) DH12DDWHZ Akku Bohrhammer
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI (Hitachi) DH12DDWHZ Aku vrtací kladivo SDS-Plus 12 V, 2x4 Ah, HitBOX
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI (Hitachi) DH12DD-4AH Akkus fúrókalapács
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI (Hitachi) DH12DDWHZ Aku vŕtacie kladivo
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI DH12DDWHZ Perceuse a percussion Accu 12V 4.0Ah, SDS-Plus