HiKOKI DV18DDWQZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x3,0Ah) HitBOX
HiKOKI DV18DDWQZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x3,0Ah) HitBOX HiKOKI DV18DDWQZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x3,0Ah) HitBOX HiKOKI DV18DDWQZ Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (18V/2x3,0Ah) HitBOX
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -40%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 3  szt
Gwarancja: 3 lata
Kod: DV18DDWQZ
Waga: 4,40 kg
Opakowanie
    Opis
    • Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa DV18DD to kompaktowa
    • Lekka konstrukcja pozwalająca na pracę z dużą łatwością
    • Komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach.
    • Automatyczną blokadę wrzeciona
    • 22 stopniowe sprzęgło, rękojeść anty-poślizgową Soft Touch oraz światło LED.
    Zakres dostawy
    • Spec. WPZ: DV18DD
    • 2 x akumulator 3,0Ah BSL1830C
    • ładowarka
    • Walizka systemowa HitBOX.
    Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
    Specyfikacja
    Specyfikacja
    Napięcie akumulatora 18 V
    Pojemność akumulatora 3 Ah
    Ilość baterii 2
    Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 55,26
    Prędkość (1. bieg) (min-1) 440
    Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
    Częstotliwość uderzeń (min-1) 25.500
    Maks. średnica wiercenia w drewnie 36 mm
    Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm
    Maks. średnica wiercenia w murze 13 mm