HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Zestaw narzędzi akumulatorowych wiertarko - wkrętarka DS18DD oraz udarowa zakrętarka WH18DD.
• Współpracują także ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi Li-ion HIKOKI.
Podstawowe dane techniczne:
• DS18DD max. moment 55Nm
• wiercenie stal/drewno 13/36 mm
• waga: 1,4kg
WH18DD
• max. moment 140Nm,
• uchwyt 1
• waga: 1,2kg
Zakres dostawy
• DS18DD, WH18DD
• akumulator BSL1830C x 2 szt.
• ładowarka UC18YFSL x 1 szt
• walizka systemowa HITSYSTEM x 1 szt
Wyposażenie:
• Ładowarka
• Światło led
• Bit
• Bateria 2x 2,0 Ah
• Walizka HITSYSTEM
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Ilość baterii | 2 |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah) in HSC III
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah) in HSC III
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III