HiKOKI UC18YSL3WJZ Zestaw akumulatorów Multi Volt (2 x 8Ah)18V-4Ah 36V+ładowarka UC18YSL3
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -28%
Darmowa dostawa
• Wysoka moc wyjściowa: 1440 W • Kompaktowe wymiary i niska waga (BSL36B18) • Akumulator MULTI VOLT ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18 V (BSL1850/BSL1860) i generuj... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: UC18YSL3WJZ
Waga: 3,08 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
• Wysoka moc wyjściowa: 1440 W
• Kompaktowe wymiary i niska waga (BSL36B18)
• Akumulator MULTI VOLT ma prawie takie same rozmiary i wagę jak akumulator 18 V (BSL1850/BSL1860) i generuje napięcie 36 V.
• Automatyczna zmiana napięcia pomiędzy 36 V a 18 V
• Akumulator MULTI VOLT został zaprojektowany z myślą o pełnej kompatybilności z narzędziami z aktualnej oferty narzędzi 18 V i automatycznie zmienia się między dwoma napięciami: 36 V* 4,0 Ah i 18 V 8,0 Ah, zgodnie z używanym narzędziem.
Dane techniczne:
• Napięcie i pojemność: 36V - 4.0Ah / 18V - 8.0Ah (podwójne napięcie)
• System chłodzenia: Tak
• Wymiary: 134 x 83 x 75 mm