Makita DF333DNX12 Wiertarko-Wkrętarka Li-ion CXT (1x2,0Ah/12V) MAKPAC
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -26%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DF333DNX12
Waga: 1,20 kg
Opis
Wkrętarka akumulatorowa MAKITA DF333D, z jednym akumulatorem BL1021B i ładowarką DC18RE.
• DF333D oferuje samozaciskowy uchwyt 10 mm z pojedynczą tuleją.
• Jedna lampa robocza LED z funkcją wstępnego włączania i opóźnionego wyłączania.
• Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do szybkiej wymiany bitów.
• Wygodny przełącznik startowy z regulacją prędkości.
• Metalowy klips do paska.
• Wygodny przycisk cofania.
Dane techniczne:
• Napięcie: 12 V
• Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
• Typ baterii: Li-Ion
• Czas ładowania: 30 min
• Prędkości mechaniczne: 2
• Prędkość biegu jałowego I: 0 - 450 min-1
• Prędkość biegu jałowego II: 0 - 1700 min-1
• Uchwyt szybkomocujący: 0,8–10 mm
• Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm
• Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 21 mm
• Poziomy momentu obrotowego: 20 + D
• Maksymalny moment obrotowy / stały: 30 Nm
• Maksymalny moment obrotowy / miękki: 14 Nm
• Oświetlenie: LED
• Hałas: 70 dB
• Wymiary (dł. x szer. x wys.): 179 x 66 x 229 mm
• Waga: 1,2 kg
Zdjęcie poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V
Pojemność akumulatora 2 Ah
Ilość baterii 1
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 30/14
Prędkość (1. bieg) (min-1) 450
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
Maks. średnica wiercenia w drewnie 21 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 10 mm