MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC
MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC MAKITA DKP180ZJ Strug akumulatorowy 82 mm LXT (18V), bez akumulatora, w MAKPAC
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -14%
Akumulatorowy strug do drewna, Li-ion 18V, 82 mm bez akumulatorów i ładowarki • Idealny do załamywania krawędzi i strugania powierzchni • Przy zastosowaniu noży obracanych ze spieku tw... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 2 lata
Kod: DKP180ZJ
Waga: 5,75 kg
Opis
Akumulatorowy strug do drewna, Li-ion 18V, 82 mm bez akumulatorów i ładowarki
• Idealny do załamywania krawędzi i strugania powierzchni
• Do obróbki drewna miękkiego można stosować także noże ze stali szybkotnącej
• Sztywna aluminiowa, odlewana ciśnieniowo pokrywa przekładni
• Gałka do precyzyjnego ustawiania głębokości strugania co 0,1 mm (regulacja z ogranicznikami typu "klik")
• Stopka zabezpieczająca obrabiany materiał przed zarysowaniem
• Dostarczany w walizce Makpac, bez akumulatorów i ładowarki
Detale techniczne
• Napięcie zasilania: 18 V
• Typ akumulatorów: Li-Ion
• Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
• Prędkość obr. na biegu jałowym: 15000 obr./min
• Szerokość strugania: 82 mm
• Głębokość wręgu: 9 mm
• Głębokość strugania : 0 - 2 mm
• Wymiary (długość całkowita): 333 mm
• Waga (EPTA): 3,2 - 3,5 kg
Ten produkt zawiera
• Walizka Makpac3
• Wkładka
• Sprawdzian nastawczy noży
• Prowadnica równoległa
• Końcówka wylotowa wiórów
• Nóż dwustronny HM/CT (2 szt.)
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Prędkość (1. bieg) (min-1) 15000
Szerokość strugania 82 mm