Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V)
Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V) Makita DUC150SF01 Mini piła łańcuchowa 150 mm Li-ion LXT (1x3,0 Ah/18V)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -23%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DUC150SF01
Waga: 3,80 kg
Opis
• Kompaktowa i lekka konstrukcja
• Bezszczotkowy silnik prądu stałego o długiej żywotności
• Hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i bezpieczeństwo
• Automatyczne smarowanie łańcucha
• Technologia XPT - odporność na pył i wilgoć
• Obwód ochronny akumulatora
• Gumowany ergonomiczny uchwyt
Dane techniczne
• Zasilanie: akumulatorowe
• Napięcie zasilania: 18V
• Seria: Makita LXT 18V
• Akumulatorów w zestawie: 1
• Pojemność akumulatorów: 3,0 Ah
• Ładowarka w zestawie: tak
• Długość miecza: 15 cm
• Typ silnika: Bezszczotkowy
• Pozostałe funkcje: Hamulec elektryczny, automatyczne smarowanie łańcucha, technologia XPT
Zestaw zawiera
• Akumulatorowa pilarka do gałęzi 18V z silnikiem bezszczotkowym z mieczem o długości 15 cm (DUC150)