Milwaukee M12 IR-201B Klucz grzechotkowy (3/8") (1x2,0 Ah/12V) 4933441720
Koszt transportu
Opis
• Najlepszy pod względem mocy i prędkości, 47 Nm cr. moment obrotowy i 250 obr./min
• Wzmocniona przekładnia – zapewnia większą trwałość niż stalowe klucze pneumatyczne
• Kompaktowy – idealny do pracy w wąskich i małych komorach silnika
• Zmienna prędkość - metalowy włącznik - dla lepszej kontroli podczas pracy
• Wskaźnik stanu naładowania i dioda LED – dla wygody użytkownika w słabo dostępnych miejscach
• Elastyczny system akumulatorowy – współpraca z dowolnym akumulatorem
Dane techniczne
• Milwaukee®: M12™
• Ładowarka: 40 min
• Maks. chwila: 47
• Pojemność akumulatora: 2 Ah
• Zakres dostawy. Torba
• Napięcie: 12 V
• Uchwyt: 45 mm
• Profil główki: 20 mm
• Długość: 274 mm
• Liczba dostępnych akumulatorów: 1
• Typ baterii: Li-ion
• Liczba obrotów: 0-250 obr./min
• Waga: 1766 kg
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 12 V |