Milwaukee M12 FUEL Zestaw startowy M12FPP2X2-402X: M12 FPD2-0 + FCIWF12G3 (2x 4,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -12%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933498741
Waga: 5,80 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa M12 FPD2-0
  • Ekstremalna kompaktowość: Długość zaledwie 152 mm zapewnia doskonałą manewrowość.
  • Wysoka wydajność: Moment obrotowy 45 Nm zapewnia świetny stosunek mocy do rozmiaru.
  • Wysokiej jakości uchwyt wiertarski: Metalowy uchwyt wiertarski o średnicy 13 mm umożliwia szybką i bezpieczną wymianę bitów.
Akumulatorowy klucz udarowy M12 FCIWF12G3-0
  • Szczytowy moment obrotowy: Z momentem dokręcania 542 Nm i momentem zrywającym 745 Nm sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom.
  • Niska waga: Tylko 1 kg (bez akumulatora) i długość 122 mm zmniejszają zmęczenie i ułatwiają dostęp.
  • Wysoka prędkość: Osiąga do 3 300 obrotów na minutę dla szybkiego wkręcania.
  • Oświetlenie bez cienia: Trzy diody LED oświetlają miejsce pracy z każdego kąta.
Platforma M12 FUEL™
Specyfikacje techniczne
  • Typ akumulatora: Li-ion
  • Napięcie: 12 V
  • Pojemność: 4 Ah
  • Dostarczane w: Skrzynce HD
Zawartość zestawu
  • 1x Kompaktowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa M12 FPD2-0
  • 1x Akumulatorowy klucz udarowy M12 FCIWF12G3-0
  • 2x Akumulator M12 B4 (4 Ah)
  • 1x Ładowarka C12 C
  • 1x Skrzynka HD
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 12 V