Milwaukee M12FHIR14-0 Grzechotka wysokiej prędkości FUEL™ (1/4"/12V/bez aku) 4933478171
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -21%
Darmowa dostawa
• Maksymalny moment obrotowy do 47 Nm i prędkość obrotowa 450 obr./min sprawiają, że narzędzie to zapewnia większą szybkość i lepszą wydajność pracy profesjonalnego użytkownika • ... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933478171
Waga: 1,50 kg
Opis
• Maksymalny moment obrotowy do 47 Nm i prędkość obrotowa 450 obr./min sprawiają, że narzędzie to zapewnia większą szybkość i lepszą wydajność pracy profesjonalnego użytkownika
• 19 mm niskoprofilowa głowica umożliwia lepsze dojście do trudno dostępnych miejsc
• Metalowy spust umożliwiający zmianę prędkości zapewnia najlepszą kontrolę narzędzia
• Dioda LED doświetla obszar roboczy, a wbudowany wskaźnik pokazuje stan naładowania akumulatorów
• Dokręcanie i wykręcanie 210 śrub (M8 x 30 mm) na jednym naładowaniu akumulatora (2,0 Ah) przez cały dzień pracy
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™
Dane techniczne:
• Długość (mm): 272
• Maks. moment obrotowy (Nm): 47
• Napięcie (V): 12
• Numer Artykułu: 4933478171
• Prędkość bez obciążenia (obr/min): 0 - 450
• Typ akumulatora: Li-ion
• Uchwyt narzędzia: ¼″ kwadratowy
• W zestawie: Bez walizki w zestawie
• Waga z akumulatorem (kg): 1.0
Produkt dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Wielkość 1/4"
Napięcie akumulatora 12 V