Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Szlifierka kątowa 125mm (18V/2x 8,0Ah/HD BOX) 4933493416
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -16%
Darmowa dostawa
Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Szlifierka kątowa 125 mm (18V / 2× 8,0 Ah / HD BOX) 4933493416 Wysokowydajna szlifierka kątowa 125 mm o mocy porównywalnej do urządzeń sieciowych 180... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933493416
Waga: 7,90 kg
Opis
Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Szlifierka kątowa 125 mm (18V / 2× 8,0 Ah / HD BOX) 4933493416
  • Wysokowydajna szlifierka kątowa 125 mm o mocy porównywalnej do urządzeń sieciowych 1800 W
  • RAPIDSTOP™ – zatrzymanie tarczy w mniej niż 2 sekundy dla maksymalnego bezpieczeństwa
  • Silnik bezszczotkowy POWERSTATE™ + REDLITHIUM™ + REDLINK PLUS™ (M18 FUEL™)
  • System antywibracyjny AVS zmniejszający odczuwalne drgania
  • FIXTEC™ – beznarzędziowa wymiana tarczy
  • Bezkluczowa regulacja osłony dla szybkiego ustawienia i wydajnego cięcia
  • Funkcja blokady włącznika (Line lock-out) zapobiegająca przypadkowemu uruchomieniu
  • Technologia HIGH OUTPUT™ i FORGE™ – większa wydajność i dłuższy czas pracy
  • Kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Zawartość zestawu
  • 1x Milwaukee M18 FUEL™ szlifierka kątowa 125 mm (2. generacja)
  • 2x Milwaukee M18™ FORGE™ akumulator 8,0 Ah
  • 1x Milwaukee M12-18 FC szybka ładowarka
  • 1x Milwaukee walizka Heavy Duty
  • 1x Szybkozdejmowalna osłona bezpieczeństwa
  • 1x Osłona przeciwpyłowa
  • 1x Uchwyt boczny AVS
Dane techniczne
Napięcie (V)18
Typ akumulatoraLi-ion
Liczba akumulatorów2
Prędkość bez obciążenia (obr/min)9 000
Średnica tarczy (mm)125
Średnica otworu tarczy (mm)14
Maks. głębokość cięcia (mm)33
Czas hamowania (s)< 2
HamulecTak
Ochrona przed odrzutemTak
System antywibracyjnyTak
Typ włącznikaWłącznik suwakowy (z blokadą)
Pełny zestaw2 × M18 FB8, M12-18 FC, walizka HD Box
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Średnica tarczy 125 mm
Napięcie akumulatora 18 V