Milwaukee M18 FUEL FR12KIT-0P 12 mm Frezarka akumulatorowa (bez akumulatora)4933493305
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -38%
W MAGAZYNIE 9  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933493305
Waga: 16,00 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
Główne cechy
  • POWERSTATE™ bezszczotkowy silnik + HIGH OUTPUT™ 5,5 Ah dla maksymalnej i stałej wydajności.
  • Tuleje zaciskowe (kompatybilność): 12 mm, 1”, 8 mm, 1”.
  • Podwójne oświetlenie LED pola roboczego.
  • Szybkozłącze DEK 26 do odsysania pyłu – kompatybilne z odkurzaczami MILWAUKEE®.
Technologia FUEL™
  • POWERSTATE™ – bezszczotkowy silnik MILWAUKEE® zapewniający najwyższą wydajność i trwałość.
  • REDLITHIUM™ – akumulatory o dłuższym czasie pracy i wysokiej niezawodności.
  • REDLINK PLUS™ – inteligentna elektronika chroniąca i optymalizująca wydajność.
Zasilanie
Elastyczny system – kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami M18™ MILWAUKEE®.
Standardowe wyposażenie
  • Tuleje: 1”, 8 mm, 12 mm, 1”
  • Ogranicznik boczny, podstawa, klucz
  • Rura do odsysania pyłu
  • Podstawa zanurzeniowa
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V