Milwaukee M18BLPDRC-0X M18™ Aku bezszczotkowa wiertarka udarowa (60,5 Nm/18 V/bez aku)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -14%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933492821
Waga: 3,50 kg
Opis
Kompaktna wiertarko-wkrętarka udarowa bezszczotkowa Milwaukee M18 BLPDRC
Szukasz wydajnej i kompaktowej wiertarko-wkrętarki udarowej do pracy w ciasnych miejscach? Milwaukee M18 BLPDRC to idealny wybór! Dzięki długości zaledwie 145 mm i bezszczotkowemu silnikowi POWERSTATE™ zapewnia maksymalną moc dokładnie tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz.
Moment obrotowy 60,5 Nm i zoptymalizowana prędkość obrotowa umożliwiają szybkie i precyzyjne wiercenie. Solidny, 13-milimetrowy, całkowicie metalowy uchwyt wiertarski gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie wierteł.
Kluczowe cechy zapewniające wydajną pracę
  • Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zapewnia dłuższą żywotność i wyższą wydajność.
  • Całkowicie metalowy klips do paska do łatwego i szybkiego zawieszania narzędzia.
  • Oświetlenie LED i wskaźnik stanu naładowania dla komfortowej pracy.
Parametry techniczne
  • Napięcie: 18 V
  • Maks. moment obrotowy: 60,5 Nm
  • Pojemność uchwytu wiertarskiego: 13 mm
  • Maks. średnica wiercenia: drewno 52 mm, stal 13 mm, mur 16 mm
  • Prędkość obrotowa: 0-550 / 0-1700 obr./min
  • Maks. liczba udarów: 25 500 uderzeń/min
Zakres dostawy
  • Wiertarko-wkrętarka udarowa MILWAUKEE M18 BLPDRC (1 szt.)
  • Walizka (1 szt.)
  • Akumulator (brak w zestawie)
  • Ładowarka (brak w zestawie)
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Maks. moment obrotowy (wkręcanie twarde/miękkie)(Nm) 60,5
Prędkość (1. bieg) (min-1) 550
Prędkość (2. bieg) (min-1) 1700
Częstotliwość uderzeń (min-1) 25.500
Maks. średnica wiercenia w drewnie 52 mm
Maks. średnica wiercenia w betonie 16 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm