Milwaukee M18FCOS230-0 Przecinarka M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696
Milwaukee M18FCOS230-0 Przecinarka M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696 Milwaukee M18FCOS230-0 Przecinarka M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -5%
• Pierwsza na świecie przecinarka zasilana akumulatorem 18V 230 mm, zapewnia moc do cięcia betonu zbrojonego, a jednocześnie jest o 50% lżejsza od innych porównywanych maszyn za... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933471696
Waga: 6,20 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• Pierwsza na świecie przecinarka zasilana akumulatorem 18V 230 mm, zapewnia moc do cięcia betonu zbrojonego, a jednocześnie jest o 50% lżejsza od innych porównywanych maszyn zasilanych silnikami benzynowymi
• Natychmiastowy start narzędzia eliminuje potrzebę mieszania benzyny oraz oleju
• Narzędzie nie emituje spalin co umożliwia bezpieczne wykonywanie prac w pomieszczeniach
• Głębokość cięcia 85 mm
• Obustronne podłączenie zbiornika wody do optymalnego zasysania pyłu
• Współpracuje z wymiennymi zbiornikami M18™ SWITCH TANK™
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Specyfikacja techniczna
• Napięcie (V): 18
• Prędkość bez obciążenia (obr/min) 6600
• Średnica tarczy tnącej (mm): 230
• Maks. głębokość cięcia (mm): 85
• Maks. ciśnienie podłączonej wody (bar / PSI): 6/ 90
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Średnica tarczy 230 x 30 mm