Milwaukee M18FSAG115X-0 Szlifierka kątowa akumulatorowa (115mm/18V/bez aku) 4933478772
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933478772
Waga: 2,60 kg
Opis
Kompaktna szlifierka kątowa Milwaukee M18 FUEL™: Maksymalna moc i ergonomia
Odkryj nową generację akumulatorowych szlifierek kątowych Milwaukee M18 FUEL™. Ten model ma mniejszą głowicę przekładniową i niższy kąt gniazda akumulatora, co zapewnia lepszą równowagę i ergonomię dla wygodnej i wydajnej pracy. Dzięki średnicy tarczy 115 mm i prędkości 8500 obr./min uzyskasz wyjątkową wydajność cięcia.
Kluczowe cechy dla profesjonalistów
  • Łatwa wymiana tarczy: Dzięki nakrętce FIXTEC™ wymienisz tarczę szybko i bez użycia narzędzi.
  • Wszechstronność: Ten model jest częścią elastycznego systemu MILWAUKEE® M18™, dzięki czemu jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami 18V z tej serii.
Parametry techniczne
  • Napięcie: 18 V
  • Waga z akumulatorem: 2,6 kg (M18 B5)
  • Maks. głębokość cięcia: 28 mm
  • Gwint wrzeciona: M14
Specyfikacja
Średnica tarczy 115 mm
Napięcie akumulatora 18 V