HiKOKI KC18DDWFZ DS18DD + WH18DD (2x 18V/2,0Ah)+HSC III
  0 opinie  /  Napisz opinie
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: KC18DDWFZ
Waga: 6,00 kg
Opis
• Zestaw narzędzi akumulatorowych wiertarko - wkrętarka DS18DD oraz udarowa zakrętarka WH18DD.
• Współpracują także ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi Li-ion HIKOKI.
Podstawowe dane techniczne:
• DS18DD max. moment 55Nm
• wiercenie stal/drewno 13/36 mm
• waga: 1,4kg
WH18DD
• max. moment 140Nm,
• uchwyt 1
• waga: 1,2kg
Zakres dostawy
• DS18DD, WH18DD
• akumulator BSL1830C x 2 szt.
• ładowarka UC18YFSL x 1 szt
• walizka systemowa HITSYSTEM x 1 szt
Wyposażenie:
• Ładowarka
• Światło led
• Bit
• Bateria 2x 2,0 Ah
• Walizka HITSYSTEM
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V