Milwaukee M12 FUEL Zestaw startowy M12FPP2X2-402X: M12 FPD2-0 + FCIWF12G3 (2x 4,0Ah)
Koszt transportu
Opis
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa M12 FPD2-0
Ekstremalna kompaktowość: Długość zaledwie 152 mm zapewnia doskonałą manewrowość.
Wysoka wydajność: Moment obrotowy 45 Nm zapewnia świetny stosunek mocy do rozmiaru.
Wysokiej jakości uchwyt wiertarski: Metalowy uchwyt wiertarski o średnicy 13 mm umożliwia szybką i bezpieczną wymianę bitów.
Akumulatorowy klucz udarowy M12 FCIWF12G3-0
Szczytowy moment obrotowy: Z momentem dokręcania 542 Nm i momentem zrywającym 745 Nm sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom.
Niska waga: Tylko 1 kg (bez akumulatora) i długość 122 mm zmniejszają zmęczenie i ułatwiają dostęp.
Wysoka prędkość: Osiąga do 3 300 obrotów na minutę dla szybkiego wkręcania.
Oświetlenie bez cienia: Trzy diody LED oświetlają miejsce pracy z każdego kąta.
Platforma M12 FUEL™
Specyfikacje techniczne
Typ akumulatora: Li-ion
Napięcie: 12 V
Pojemność: 4 Ah
Dostarczane w: Skrzynce HD
Zawartość zestawu
1x Kompaktowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa M12 FPD2-0
1x Akumulatorowy klucz udarowy M12 FCIWF12G3-0
2x Akumulator M12 B4 (4 Ah)
1x Ładowarka C12 C
1x Skrzynka HD
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie akumulatora | 12 V |