Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka
Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka Stanley FME1250K FatMax Młotowiertarka SDS-Plus (1250W/3,5J), walizka
  1 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -17%
• Stanley Fatmax FME1250K to młotowiertarka z silnikiem o mocy 1.250 W, który dostarcza energię udaru 3,5 J. • Ma trzy tryby pracy: wiercenie bezudarowe w drewnie, stali i ceramice, wiercen... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: STANLEY
Gwarancja: 3 lata
Kod: FME1250K-QS
Waga: 8,19 kg
Opis
• Stanley Fatmax FME1250K to młotowiertarka z silnikiem o mocy 1.250 W, który dostarcza energię udaru 3,5 J.
• Młotowiertarka Stanley Fatmax posiada uchwyt SDS-Plus, który usprawnia wymianę akcesoriów.
• Udar elektropneumatyczny o częstości do 4.100 udarów na minutę gwarantuje wydajność.
• Wygodną pracę przy wierceniu otworów o określonej głębokości umożliwia ogranicznik głębokości.
• FME1250K ma kompaktową konstukcję z dobrze wyprofilowaną, ergonomiczna rękojeścią.
• Gumowane powierzchnie zapobiegają ślizganiu się dłoni i zapewniają pewny chwyt.
• Rękojeść boczna ułatwia operowanie młotowiertarką i zwiększa kontrolę.
• Stanley Fatmax FME1250K dostarczamy w wytrzymałej walizce ułatwiającej przechowywanie i transport!
Dane techniczne:
• Moc pobierana: 1.250 W
• Prędkość bez obciążenia: 0 – 850 obr./ min.
• Częstotliwość udaru: 0 – 4.100 ud./ min.
• Energia udaru: 3,5 J
• Maks. średnica wiercenia w drewnie: 40 mm
• Maks. średnica wiercenia w metalu: 13 mm
• Maks. średnica wiercenia w murze: 32 mm
• Ciężar: 5,4 kg
Wyposażenie:
• Rękojeść boczna
• Adapter SDS-Plus
• 2 wiertła SDS-Plus
• Dłuto SDS-Plus
• Uchwyt wiertarski
• Ogranicznik głębokości
• Walizka
zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 1250 W
Prędkość (1. bieg) (min-1) 850
Częstotliwość uderzeń (min-1) 4.100
Maks. energia udaru 3,5 J
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm