BOSCH GPB18V-3C PROFESSIONAL Radio 06014A3200
Zniżka -16%
W MAGAZYNIE 1 szt
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
BOSCH GPB18V-3C Radio
- Ciesz się świetnym dźwiękiem przez FM, Bluetooth® i Multi-Speaker Sound
- Uchwyt i hak do pionowego i poziomego montażu oraz łatwego przechowywania i transportu
Dane techniczne
| Pasmo częstotliwości FM | 87,5 – 108 MHz |
| Zapisane stacje FM | 4 |
| Waga bez akumulatora | 2,1 kg |
| Wymiary (szerokość) | 176 mm |
| Wymiary (długość) | 348 mm |
| Wymiary (wysokość) | 154 mm |
| Napięcie akumulatora | 18,0 V |
| Typ Bluetooth® | Bluetooth 5.4 |
| Wskaźnik stanu naładowania | Tak |
| Zewnętrzne źródło zasilania w zestawie | Nie |
| Hak | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Maks. prąd ładowania przez USB | 1,5 A |
| Multi-Speaker Sound | Tak |
| Moc nominalna głośnika średniotonowego | 10 W |
| Liczba portów USB do ładowania | 1 |
| Liczba głośników | 2 |
| Odtwarzanie muzyki przez USB | Nie |
| Ładowanie przez USB | Tak |
| Subwoofer | Nie |
| ródło sygnału radiowego | FM |
| Bluetooth® | Tak |
| Typ wejścia USB dla zewnętrznego źródła zasilania | USB-C |
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 18 V |