BOSCH GPB18V-3C PROFESSIONAL Radio 06014A3200
BOSCH GPB18V-3C PROFESSIONAL Radio 06014A3200 BOSCH GPB18V-3C PROFESSIONAL Radio 06014A3200
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -16%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06014A3200
Waga: 2,43 kg
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
BOSCH GPB18V-3C Radio
  • Ciesz się świetnym dźwiękiem przez FM, Bluetooth® i Multi-Speaker Sound
  • Uchwyt i hak do pionowego i poziomego montażu oraz łatwego przechowywania i transportu
Dane techniczne
Pasmo częstotliwości FM87,5 – 108 MHz
Zapisane stacje FM4
Waga bez akumulatora2,1 kg
Wymiary (szerokość)176 mm
Wymiary (długość)348 mm
Wymiary (wysokość)154 mm
Napięcie akumulatora18,0 V
Typ Bluetooth®Bluetooth 5.4
Wskaźnik stanu naładowaniaTak
Zewnętrzne źródło zasilania w zestawieNie
HakTak
Stopień ochrony IPIP54
Maks. prąd ładowania przez USB1,5 A
Multi-Speaker SoundTak
Moc nominalna głośnika średniotonowego10 W
Liczba portów USB do ładowania1
Liczba głośników2
Odtwarzanie muzyki przez USBNie
Ładowanie przez USBTak
SubwooferNie
ródło sygnału radiowegoFM
Bluetooth®Tak
Typ wejścia USB dla zewnętrznego źródła zasilaniaUSB-C
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie 18 V