BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-40 Akumulator 1600A03738
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
EXPERT 2 akumulatory EXBA18V-40 Akumulator Do 2 razy wyższa moc maksymalna niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1 Wysoka moc: Do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 2  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 1600A03738
Waga: 1,69 kg
Opis
EXPERT 2 akumulatory EXBA18V-40
Akumulator
Do 2 razy wyższa moc maksymalna niż w przypadku Professional GBA 18V 4.0Ah1
  • Wysoka moc: Do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań (dane z wewnętrznych testów laboratoryjnych; maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna)
  • Jeden akumulator do wszystkich elektronarzędzi: Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Kartonowe pudełko
Dane techniczne
Napięcie18,0 V
Waga*0,605 kg
Pojemność4 Ah
Wymiary (s×d×w)80×121×51 mm
Zalety produktu
  • Wysoka moc – maksymalna moc do 2 000 W w wymagających zastosowaniach.
  • Jeden akumulator do wszystkich narzędzi – kompatybilny z profesjonalnym systemem 18 V firmy Bosch oraz wielomarkowym systemem akumulatorowym AMPShare.
Najważniejsze cechy produktu
Wysokoprądowy akumulator EXBA18V-40 oferuje do 2 000 W mocy maksymalnej dla wymagających zastosowań w najbardziej kompaktowym formacie (dane w oparciu o wewnętrzne testy laboratoryjne; maksymalna moc chwilowa nowego akumulatora naładowanego do pełna). Akumulator wykorzystuje zaawansowaną technologię ogniw „tabless”, podczas gdy standardowe akumulatory są wyposażone w ogniwa „multi-tab”, które wykorzystują tylko dwie ścieżki dostarczania energii. Powoduje to powstanie wąskiego gardła, które zwiększa rezystancję akumulatora. Technologia ogniw „tabless” eliminuje to wąskie gardło. Zamiast tylko dwóch ścieżek przepływu energii, zapewnia wiele równoległych ścieżek dostarczania energii. Rezultat: mniejsza rezystancja, niższa emisja ciepła, imponująca moc i wyjątkowa gęstość energii. Przy zastosowaniu nowej solidnej i dodatkowo wzmocnionej obudowie, wyjątkowo skutecznego odprowadzania ciepła dzięki technologii COOLPACK 2.0 oraz technologii ogniw „tabless” akumulator EXBA18V-40 odznacza się długą żywotnością i jest idealny dla profesjonalistów, którzy stawiają na trwałość i wydajność.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V