BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401
BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401 BOSCH GLL 12V-100-33 CG PROFESSIONAL Laser liniowy, L-BOXX 136, GBA 12V 2.0Ah 0601065401
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -25%
W MAGAZYNIE 9  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 0601065401
Waga: 4,60 kg
Opis
GLL 12V-100-33 CG Professional - Laser liniowy
  • Korzystaj z nieprzerwanej pracy dzięki elastycznej możliwości wymiennego stosowania akumulatora Li-ion 12 V i baterii alkalicznych AA, co eliminuje przestoje spowodowane wyczerpaniem się energii w akumulatorze
Wchodzi w zakres wszystkich wariantów
  • Torebka
  • Laserowa tablica celownicza
  • Uniwersalny uchwyt LB 10 Professional
Dodatkowo w tym wariancie
  • L-BOXX 136
    Nr katalogowy: 1 600 A01 2G0
  • Szybka ładowarka GAL 12V-40 Professional
    Nr katalogowy: 1 600 A01 9R3
  • Klamra sufitowa DK 20 Professional
    Nr katalogowy: 1 608 M00 C4C
  • 1 akumulator GBA 12V 2.0Ah
    Nr katalogowy: 1 600 Z00 02X
Dane techniczne
Dodatkowe informacje
Gwint statywu1/4", 5/8"
Napięcie akumulatora12,0 V
Dioda lasera500 – 540 nm, < 10 mW
Temperatura pracy-10 – 40 °C
Temperatura składowania-20 – 70 °C
Klasa lasera2
Zasięg pracy*promień do 30 m
Zasięg pracy z odbiornikiem*100 m (promień)
Dokładność niwelacyjna*± 0,3 mm/m
Zakres automatycznego poziomowania± 4°
Czas niwelowania4 s
Ochrona przed pyłem i wodąIP65 (z wyjątkiem akumulatora lub adaptera do akumulatora)
ZasilanieAkumulator Li-Ion 12 V, 4 baterie 1,5 V LR6 (AA)
Maks. czas działania6 h (Li-Ion) i 4 h (4 x AA) w trybie 3-liniowym
Ciężar, ok.*0,96 kg
Kolor wiązki laserazielona
Projekcja3 linie 360°
Kompatybilne odbiorniki laseroweLR 7
Zasięg pracy, wartość30 m
GLL 12V-100-33 CG Professional: Dalsze informacje
Najważniejsze cechy produktu
GLL 12V-100-33 CG Professional to wytrzymały laser liniowy, który oferuje łatwą i intuicyjną obsługę. Został zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy i posiada obudowę oraz okienka laserowe wzmocnione gumą, a także jest odporny na pył i wodę – stopień ochrony IP65. Aplikacja Levelling Remote umożliwia zdalne sterowanie 3 liniami laserowymi 360°, dzięki czemu praca jest dokładniejsza i zajmuje mniej czasu. Dwa źródła zasilania (Dual Power Source) umożliwia wymienne stosowanie akumulatora Li-ion 12V i baterii alkalicznych AA jako rezerwowego źródła energii.
Sprzęt i aplikacja
Dodatkowa informacja
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Stopień ochrony IP 65
Typ lasera 540 nm
Zasięg pracy 30 m, 100 m z odbiornikiem
Projekcja 3x linie 360°
Dokładność pomiaru 0,3
Zakres samoniwelacji 4
Przyłącze statywu 1/4", 1/4"
Zasilacz 4x 1,5 V LR6 (AA), 12 V