Bosch Serie 2 Płyta gazowa 60 cm Szkło hartowane, Czarny POH6B6K30
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -19%
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH HOME
Gwarancja: 2 lata
Kod: POH6B6K30
Waga: 12,00 kg
Koszt transportu
Opis
Bosch Home Serie 2 Płyta gazowa 60 cm Szkło hartowane, Czarny
  • Szerszy rozstaw pokręteł: wygodne i bezproblemowe czyszczenie.
  • Pojedyncze ruszty stalowe: lekkie, estetyczne, łatwe w obsłudze i czyszczeniu.
  • Odcięcie zasilania gazem: zapewnia bezpieczeństwo, odcinając dopływ gazu, gdy zgaśnie płomień.
  • Palnik wok: szybkie lub precyzyjne gotowanie na wolnym ogniu.
  • Mieczykowe pokrętła: pewniejszy chwyt i łatwe sterowanie gazową płytą grzewczą.
Dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna
Materiał powierzchni płyty grzewczejSzkło hartowane
Dominujący kolor produktuCzarny
Rodzaj obramowaniaMontaż nablatowy lub wpuszczony w blat
Zabudowa na równi z blatemTak
RusztyStal z nóżkami gumowymi ciągł.
Oświetlenie pokrętełBrak
Materiał pokrętełTworzywo sztuczne
Płaski palnikNie
Rodzaj gazuGaz ziemny 2E G20 20 mbar
Zestaw dysz w komplecie (gaz alternatywny)Gaz płynny Propan 3P G31 37 mbar
Szerokość60 cm
Wymiary urządzenia45 × 590 × 520 mm
Wymiary zapakowanego urządzenia150 × 660 × 580 mm
Wymagana przestrzeń instalacyjna (W × S × G)45 × 560–560 × 480–490 mm
Minimalna grubość blatu (bez / z podkładką dystansową)20 mm / 12 mm
Minimalna grubość blatu do montażu na równi z powierzchnią30 mm
Długość kabla przyłączeniowego100 cm
Rodzaj wtyczkiBrak wtyczki (podłączenie przez elektryka)
Moc przyłączeniowa gazu7800 W
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Ilość palników 4 szt
Typ płyty grzewczej gazowa
Pobór mocy 7800 W