HiKOKI DV18DAWCZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa (18V/2x 2,0Ah)
HiKOKI DV18DAWCZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa (18V/2x 2,0Ah) HiKOKI DV18DAWCZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa (18V/2x 2,0Ah) HiKOKI DV18DAWCZ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa (18V/2x 2,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -10%
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: DV18DAWCZ
Waga: 4,00 kg
Opis
• Bardzo kompaktowa
• Wysoki moment obrotowy
• 13 uchwytów szybkomocujących
• 20 regulowanych pozycji
• Funkcja młota do wiercenia w murze/kamieniu
• Oświetlenie LED
• Miękki uchwyt | wskaźnik naładowania baterii
• Czas ładowania 60 min.
Dane techniczne:
• Wiercenie w drewnie: 38 mm
• Wiercenie w stal: 13 mm
• Wiercenie w betonie: 13 mm
• Maksymalna średnica śruby: 6 mm
• Maksymalna średnica wkrętów do drewna: 6 x 75 mm
• Maksymalny moment dokręcania miękki: 18 Nm
• Maksymalny moment dokręcania twardy: 50 Nm
• Rozmiary wierteł: 2,0 - 13 mm
• Prędkość bez obciążenia niska: 0-350 min.
• Prędkość bez obciążenia wysoka: 0-1.400 min.
• Skoki bez obciążenia niskie: 0-5,250 min.
• Liczba skoków przy niskim obciążeniu: 0-21.000 min.
• Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
• Napięcie akumulatora: 18 V