Oceny klientów
Tydzień temu otrzymalem urządzenie. Przesylka w miare dobrze zabezpieczona i szybko dostarczona. Sprzęt posiada oryginalną walizke, wkładkę dla urządzenia i tarcze. Niestety nie otrzymałem karty gwarancyjne i nie mam możliwości zarejestrowania urządzenia. I podobnie jak Pan Rafał wysłałem kilka wiadomości ale cisza.
Wózek od dnia dostawy nie działa system kick stand , metalowa podpora wózka składa się do pozycji złożonej
Mój ma 25 lat stojący 120l bezproblemowa praca. Montowany od początku z naczyniem przeponowym.
20.04.26 dostarczono mi model 1.056-135.0.
Odkurzyłam/ umyłam podłogę w kuchni i łazience z kafelek, sprawdził się w stu procentach . Wszystkie paprochy, plamy, sierść psa owczarka niemieckiego zostały usunięte . Polecam ten produkt do sprzątania całego mieszkania u nie tylko . Kabel nie pałęta się pod nogami co jest bardzo fajne.
#OpiniaMotywowanaNagrodą
Zgłębiarka słabo zabezpieczona do transportu walizka Makpac z piłą wsadzona w cienki karton kurier dostarczył do góry nogami piła kotłowała się w walizce co było widać ponieważ wyłamane były przetłoczenia w środku walizki. Do zakupu dostarczona karta gwarancyjna jednak nie ma możliwości rejestracji na przedłużoną gwarancję Makity w trakcie próby rejestracji numer seryjny uradzenia nie jest przyjmowany. Po zgłoszeniu poprzez konto założone na stronie Makity w dziale "Program 3-letniej gwarancji" i przesłanianiu zdjęć tabliczki znamionowej, faktury zakupu oraz karty gwarancyjnej dostałem informację że pomimo, iż sprzedawca jest autoryzowanym dystrybutorem to sprowadza również sprzęt na własną rękę i takie egzemplarze nie podlegają możliwości rejestracji. Także podsumowując sprzęt działa jest sprawny pomimo słabego zabezpieczenia w transporcie, brak przedłużonej gwarancji pomimo weryfikacji sprzedawcy jako autoryzowanego dystrybutora.
Spoko piła, nie wiem skąd te negatywne opinie że nie trzyma kątów, 90 trzyma na całej długości posuwu, zero luzów jak u niby tańszej konkurencji. Cień zamiast lasera jest SUPER. Polecam!
Jestem z niego bardzo zadowolony. Odkurzacz jest lekki, poręczny i łatwo się nim manewruje, nawet pod meblami. Funkcja mopowania naprawdę się przydaje — podłoga po jednym przejeździe jest odkurzona i lekko umyta, co świetnie sprawdza się na co dzień. #opiniamotywowanapromocją
Super odkurzacz, funkcja mopowania idealnie spełnia swoje zadanie na płytkach wysokiego polysku i nie zostawia smug. Polecam !
Dzień dobry. Mam pytanie. Czy w zestawie są jakieś brzeszczoty?
Cześć, możecie mi podesłać zdjecie produktu, ponieważ szukam starego typu grabi takich jak na 1 zdjęciu. Ostatnie zdjęcie pokazuje juz model nowy. On nie pasuje do starego kija fiskars. Dziękuję! ostromecki.k@gmail.com
Czekam na niższą cenę, gdyż cena jest relatywnie nadal zbyt wysoka.
Bardzo dobry zakup .Łuparka daje sobie radę z każdym drewnem z sękami .
Pilarka została na razie tylko wypróbowana na kilku gałęziach. Było by ok gdyby nie ta tandetna sztyca. Nie wiem jak długo wytrzyma ale już teraz czuć w punktach łączenia duży luz. Nie pomaga to w manewrowaniu. Bardzo psuje to ocenę produktu.
Nadal ta szlifierka jest zbyt droga. Brak opcji do wyboru szlifierka + bateria + opakowanie karton. Cena winna oscylować w granicach 500 zł.
Produkt wygląda zgrabnie a jak będzie to się okaże po dostawie narzędzia i pierwsze wrażenie.
Brak informacji co jest w zestawie
Przymierzam się do zakupu właśnie tego modelu, bo ma łagodny start i ustawienie obrotów, ale... nie róbcie wałków z tymi opiniami, bo nie potraficie... Z lektury opinii można by wyciągnąć wniosek, że w tym kraju szlifierki kątowe kupują niemal wyłącznie... kobiety. Statystycznie ich odsetek w opiniach jest u was absolutnie niewiarygodny. A gdy widzę wałek, to uciekam. Bye.
Piszecie tyle niepotrzebnych bzdur a wymiarów żadnych.Jeśli uważacie że są nie istotne to się mylicie.Kota w worku nie kupię.
Donica super. Jest bardzo ładna, wytrzymała i pojemna. Kupuję już trzecią.
Doniczka jest wspaniała. Bardzo praktyczna, wytrzymała i piękna. Świetna na zioła, drobne owoce takie jak truskawki czy poziomki. Kupuję już trzecią.
Witam
Czy mogę zarejestrować u państwa urządzenie żeby dostać baterie xgt za 1zl i gwarancję 3 letnia na urządzenie
Zamowiłem u was basen w sobote i cisza?
Witam, mam pytanie czy Makita bo5031 posiada walizkę?
Wiertarko zakrętarka z wymienną głowicą udarowa
111111111111111111111111
Nie mogę napisać opinii ponieważ dopiero dokonuję zakupu towaru.
Witam czy ta skrzynka przypnie sie na wierzchu tego zestawu DeWALT DWST83395-1 TSTAK II + TSTAK IV Skrzynia Combo Kit
Dzień dobry. Jeśli dzisiaj opłacę zamówienie, to kiedy będzie dostawa do Krakowa? Pilnie potrzebuję do końca tygodnia.
Dzień dobry. Jeśli dzisiaj opłacę zamówienie, to kiedy będzie dostawa do Krakowa? Pilnie potrzebuję do końca tygodnia.
Dzień dobry. Jeśli dzisiaj opłacę zamówienie, to kiedy będzie dostawa do Krakowa? Pilnie potrzebuję do końca tygodnia.
Dzień dobry. Jeśli dzisiaj opłacę zamówienie, to kiedy będzie dostawa do Krakowa? Pilnie potrzebuję do końca tygodnia.
Znajomy ma takie radjo i jest spoko jest zadowolony
Fajny produkt Cudowna jakość, nigdy mnie nie zawiodły.
Właśnie otrzymałem piłę Einhell , jest doskonała ale przede wszystkim polecam sklep , ponieważ zakup dokonany przedwczoraj a piłę otrzymałem dziś.
Bardzo dobrze zapakowana i szybko dostarczona .
A co do samej piły to bardzo poręczna ,można przycinać , przecinać jedną ręką .
Szybko się składa.
Szkoda że oleju nie ma w komplecie ale to nie problem .
Sprzedawca ma dobre ceny swoich towarów.
Polecam w 100%.
Proszę o informację jakie długość jest prowadnica w zestawie Makita HS7611J Ręczna pilarka tarczowa (1600W/190mm) Mak pac?
Witam serdecznie oceniam mopa na czwórkę z plusem pozdrawiam






























