HiKOKI WR36DEWRZ Klucz udarowy akumulatorowy Multivolt 1/2" (2x 2,5Ah/36V) Hitbox
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -36%
Darmowa dostawa
W MAGAZYNIE 4  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 3 lata
Kod: WR36DEWRZ
Waga: 6,33 kg
Opis
• Śruby, nakrętki i wkręty
• Bardzo wysoki moment obrotowy przy dokręcaniu i odkręcaniu
• Kompaktowy korpus
• Auto stop
• Silnik bezszczotkowy
• 4 pozycje regulowane
• Trwała i mocna obudowa przekładni
• IP56; odporność na pył i wodę
• Wskaźnik baterii
• Oświetlenie LED
• Hak do pasów
• Czas ładowania 32 min.
Dane techniczne:
• Napięcie akumulatora: 36 V
• Skład baterii: Li-ion
• Pojemność standardowej śruby: M10-M24 mm
• Pojemność śruby twardej: M10-M20 mm
• Maks. moment dokręcenia: 770 Nm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia niska: 0-1,500 min.
• Prędkość obrotowa bez obciążenia wysoka: 0-2.400 min.
• Liczba skoków załadowanych nisko: 0-2,200 min.
• Liczba skoków załadowanych wysoko: 0-3,400 min.
• Uchwyt narzędziowy: 1/2" kwadratowy
• Czas ładowania akumulatora: 32 min.
• Silnik bez szczotek węglowych
• Wysokość: 276 mm
• Długość: 169 mm
• Waga: 2,6 kg
Zawartość opakowania:
• 2 x bateria BSL36A18
• Ładowarka UC18YSL3
• W HSC II
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 36 V
Pojemność akumulatora 2,5 Ah
Ilość baterii 2
Aku 2x 2,5 Ah / HitBOX
Maks. moment obrotowy(Nm) 770
Liczba zakresów momentu obrotowego 4
Uchwyt narzędziowy 12,7 mm