Milwaukee M18 FIW2P12-0X Klucz udarowy, bez aku, HD BOX 4933478446
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -43%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Milwaukee
Gwarancja: 2 lata
Kod: 4933478446
Waga: 3,70 kg
Opis
Milwaukee M18 FIW2P12-0X (4933478446) Klucz udarowy akumulatorowy 1/2” – bez akumulatora, HD BOX
  • Najbardziej kompaktowy klucz udarowy w swojej klasie z maksymalnym momentem dokręcania do 339 Nm
  • Długość zaledwie 124 mm umożliwia wygodną pracę w trudno dostępnych miejscach
  • Automatyczne wyłączanie przy dokręcaniu ręcznym ogranicza moment do 34 Nm, zapobiegając nadmiernemu dokręceniu
  • Potrójna dioda LED zapewnia doskonałe oświetlenie miejsca pracy
  • Napęd 1/2” z pinem blokującym do bezpiecznego mocowania nasadek
  • Kompatybilność z wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Zawartość opakowania
  • Klucz udarowy Milwaukee M18 FIW2P12-0X
  • Klips do paska
  • Walizka HD BOX
  • Dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Dane techniczne
Napięcie zasilania18 V
Maks. moment obrotowy339 Nm
Moment obrotowy (tryby)102 / 203 / 339 / 34 Nm
Prędkość bez obciążenia0–900 / 0–1650 / 0–2400 / 0–1200 obr./min
Częstotliwość udaru0–1000 / 0–2400 / 0–3500 ud./min
Maks. średnica śrubyM16
Uchwyt narzędzia1/2” kwadrat
Długość narzędzia124 mm
Milwaukee M18 FIW2P12-0X to niezwykle wydajny, a jednocześnie najbardziej kompaktowy klucz udarowy akumulatorowy w swojej klasie, oferujący maksymalny moment do 339 Nm. Dzięki bardzo krótkiej konstrukcji o długości zaledwie 124 mm doskonale sprawdza się w pracy w ograniczonej przestrzeni, np. w warsztatach samochodowych, przy montażu czy pracach serwisowych.
Zaawansowany system DRIVE CONTROL z czterema trybami pozwala precyzyjnie dopasować prędkość i moment obrotowy do konkretnego zastosowania. Specjalny tryb odkręcania wykorzystuje maksymalny moment na początku pracy, a po poluzowaniu śruby automatycznie zmniejsza prędkość, aby zapobiec jej wypadnięciu. Funkcja automatycznego wyłączania przy dokręcaniu ręcznym ogranicza moment do 34 Nm i chroni elementy przed nadmiernym dokręceniem.
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Napięcie akumulatora 18 V
Ilość baterii Bez
Aku Bez Aku / HD Box
Maks. moment obrotowy(Nm) 339
Liczba zakresów momentu obrotowego 3
Uchwyt narzędziowy 0,5 - 6,5 mm, 0,8 - 10 mm, 0,8 - 3,2 mm, 1 - 10 mm, 1 - 13 mm, 1 - 16 mm, Sześciokątny 30 mm, Sześciokątny 10 mm, Sześciokątny 17 mm, Sześciokątny 28 mm, Sześciokątny 1/4", Sześciokątny, Starlock, SDS-quick, SDS-plus, SDS-max, SDS-HEX, SDS, One chuck, OIS / Starlock, Metabo Quick, M18, M14, HEX 22 mm, G 1/2", Zewnętrzny czworokątny 1/2", 8 mm, 8 - 12,7 mm, 6-12,7 mm, 6,35 mm, 6,3 mm, 6 mm, 5 - 20 mm, 4 mm, 38 mm, 3/8", 3,2 mm, 3,18 mm, 3 mm, 3 - 16 mm, 20 mm, 2,5–13,0, 2,3 - 3,2 mm, 2,1 mm, 2 - 6 mm, 2 - 13 mm, 19 mm, 16 mm, 13 mm, 12,7 mm, 12 mm, 10 mm, 1/4” hex (6,35 mm), 1/4", 1/2", 1/2, 1,6 - 3,2 mm, 1,5 - 16 mm, 1,5 - 13 mm, 1,5 - 10 mm, 1 1/4" UNC