OUTLET HiKOKI DH28PCWSZ Młotowiertarka SDS-Plus (720W/3,5J)
OUTLET HiKOKI DH28PCWSZ Młotowiertarka SDS-Plus (720W/3,5J) OUTLET HiKOKI DH28PCWSZ Młotowiertarka SDS-Plus (720W/3,5J)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -32%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: Hikoki
Gwarancja: 2 lata
Kod: R__DH28PCWSZ
Waga: 3,40 kg
Opis
NIESPRAWNE ZAMYKANIE BAGAŻNIKA
• Młotowiertarka trójfunkcyjna wiercenie / wiercenie z udarem / kucie.
• Urządzenie wyposażone w sprzęgło bezpieczeństwa i mechanizm zapobiegający pustym uderzeniom.
Zakres dostawy
• DH28PC spec. WSZ młotowiertarka
• walizka transportowa
Dane techniczne
• Max średnica wiercenia stal (mm): 13
• Max średnica wiercenia beton (mm): 28
• Liczba udarów (1/min): 0-4000
• Energia pojedynczego udaru (J): 3,5
• Prędkość obrotowa (1/min): 0-1050
• Max średnica wiercenia drewno (mm): 32
• Moc (W): 720
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Pobór mocy 720 W
Maks. energia udaru 3,5 J
Uchwyt narzędziowy SDS-plus
Maks. średnica wiercenia w betonie 28 mm
Maks. średnica wiercenia w stali 13 mm