OUTLET Kermi Therm X2 Profil Grzejnik płytowy V12 600x800 FTV120600801R1K
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -64%
W MAGAZYNIE 1  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: KERMI
Gwarancja: 2 lata
Kod: R__FTV120600801R1K
Waga: 21,60 kg
Opis
LEKKO USZKODZNY LAKIER! Therm X2 Profil-V 12
• Grzejnik płytowy z wbudowanym zaworem i dolnym przyłączeniem
• Korpus wykonany jest z blachy stalowej. 1,25 mm.
• Typy 11-33 maja boczne i wierzchni zakrycie.
Z tyłu przyspawane są płyty montażowe
• 4 sztuki o długości do 1600 mm (włącznie)
• 6 sztuk o długości 1800 mm i większej
• Wkładka zaworu V3K jest fabrycznie ustawione w zależności od mocy znamionowej.
• W skład kompletU wchodzą również elementy montażowe(wieszaki z narzędziami).
Parametry techniczne:
• Materiał: blacha stalowa St 12.03, gr. 1,25 mm
• Maksymalne dopuszczalne nadciśnienie: 1,0 MPa
• Maksymalna dopuszczalna temperatura robocza: 110 ° C
• Gwint przyłączeniowy: 2 x G 3/4 "wewnętrzny
• Metoda połączenia: spodny prawy
• Współczynnik rezystancji: T = 2500 (DN 15)
• Wykładnik temperatury n = 1,2969
• Gradient temperatury: 75/65/20 ° C
• Masa ciała = 29,100 kg / m
• Objętość wody = 6,300 l / m
• Powierzchnia transferu = 5,1000 m2 / m
• Głębokość B = 64 mm
• Skok przyłączenia h = H-50 mm
• Wysokość: 600 mm
• Długość: 800 mm
• Moc cieplna Q: 983 W
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
TYP GRZEJNIKA 21=12 (64 mm)