BOSCH GFR18V-25 BH PROFESSIONAL Wykaszarka 06008D1200
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -18%
U dostawcyDostępność: 6 dni robocze
Ilość:   Do porównania
Marka: BOSCH PROFESSIONAL
Gwarancja: 3 lata
Kod: 06008D1200
Waga: 10,00 kg
Opis
GFR18V-25BH
Wykaszarka
Nr zamówienia 0.600.8D1.200
  • Mocny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką wydajność, dłuższy czas pracy i dłuższą żywotność
Wchodzi w zakres tego wariantu
  • Kartonowe pudełko
  • Szpula typu Low Cut
    Nr katalogowy: F 016 800 704
  • Zestaw noży do wykaszarki
    Nr katalogowy: F 016 800 663
  • Podwójny pas naramienny
    Nr katalogowy: F 016 L93 064
Dane techniczne
Napięcie akumulatora
18,0 V
Średnica nici
2,4 mm
Zalecany akumulator
?4,0 Ah
Szerokość cięcia
25 cm
System cięcia
Ostrze z 3 zębami, Pro-Tap
Klasa ochrony IP*
IPX1
Średnica cięcia nici tnącej
40 cm
Średnica cięcia (ostrze)
25 cm
Typ uchwytu głównego
Uchwyt rowerowy
Grubość grotu
1,8 mm
Średnica otworu tarczy
25,4 mm
Waga bez akumulatora
5 kg
Najważniejsze cechy produktu
PRO GFR 18V-25 BH to akumulatorowa wykaszarka z wydajnym silnikiem bezszczotkowym o mocy 600 W, która osiąga maksymalną prędkość obrotową 5 300 min–1 w czasie poniżej jednej sekundy. Dobrze wyważona konstrukcja posiada uchwyt rowerowy, który zwiększa komfort użytkownika, a także ogranicza zmęczenie pracą – kąt nachylenia uchwytu można regulować bez użycia dodatkowych narzędzi. Funkcja kontroli obecności zapewnia, że narzędzie jest utrzymywane w ruchu pomiędzy cięciami, dzięki czemu nie trzeba go ponownie odblokowywać. Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej automatycznie utrzymuje stałą prędkość niezależnie od zmieniających się warunków. Za pomocą włącznika z regulacją prędkości obrotowej można dostosować prędkość silnika do aktualnych warunków pracy, co pozwala zoptymalizować czas pracy i poziom hałasu. Funkcja Bosch Anti Tangle zapewnia większą płynność podkaszania, zapobiegając blokowaniu się narzędzia w przypadku dłuższej trawy lub chwastów owijających się wokół wału silnika. Duża średnica cięcia – 25 cm przy cięciu za pomocą ostrza, 40 cm przy cięciu za pomocą nici – ułatwia wykonanie trudniejszych prac. Przełączanie między funkcją wykaszania i podkaszania trawy jest łatwe dzięki wygodnej wymianie ostrza i szpuli. Wytrzymała szpula Pro-Tap zapewnia ciągłość podkaszania. Funkcja EasyWind umożliwia szybkie założenie nowej nici bez konieczności otwierania szpuli. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu wykaszarka może być używana w obszarach, w których ważne jest zachowanie ciszy, takich jak tereny mieszkalne.
Sprzęt i aplikacja
PRO GFR 18V-25 BH to idealne rozwiązanie do usuwania chwastów i wyrośniętej trawy na większych terenach zielonych. Kompatybilność z systemem profesjonalnym 18 V firmy Bosch oraz z systemem akumulatorowym AMPShare dla wielu marek.
Dodatkowa informacja
Specyfikacja
Powierzchnia koszenia 25 cm
Napięcie akumulatora 18 V