HiKOKI CG36DBW5Z Akumulatorowa podkaszarka do trawy 36V, (bez baterii i ładowarki)
Koszt transportu
Starannie wybrane akcesoria
Opis
• 3 tryby pracy
• Wysoka wydajność cięcia
• Lekka konstrukcja
• Mechanizm hamulcowy
• Mniejszy hałas
Dane techniczne:
• Napięcie: 36 V
• Typ silnika: Szczotkowy
• Średnica cięcia: 310 mm
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb wydajny): 6500 obr./min
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb normalny): 5500 obr./min
• Prędkość obrotowa bez obciążenia (tryb eko): 4000 obr./min
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb wydajny): 39 minut
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb normalny): 70 minut
• Czas pracy na jednym ładowaniu (tryb eko): 122 minuty
• Wymiary (D x S x W): 1803 x 340 x 236 mm
• Waga: 4,4 kg
Wyposażenie:
• Głowica nylonowa
• Żyłka nylonowa
• Okulary ochronne
• Pasek na ramię
Bez akumulatora i ładowarki!
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
| Prędkość (1. bieg) (min-1) | 5500 |
| Powierzchnia koszenia | 31 cm |
| Aku | Bez baterii |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
Dokumenty
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie HiKOKI CG36DBW5Z Akku Rasentrimmer/Freischneider 36V, (ohne Akku und Ladegerät)
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie HiKOKI CG36DBW5Z Akku Rasentrimmer/Freischneider 36V, (ohne Akku und Ladegerät)
- Magyarországra történő szállítás HiKOKI CG36DBW5Z Akkus fűkasza tárcsamotorral 36V, (akku es töltő nélkül)
- Pro odeslání do Česka navštivte HiKOKI CG36DBW5Z Aku krovinořez 36V, (bez baterie a nabíječky)
- Pour l’expédition en France, visitez HiKOKI CG36DBW5Z Coupe-herbe sans fil 36V, (sans piles ni chargeur)
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte HiKOKI CG36DBW5Z Aku krovinorez 36V, (bez batérie a nabíjačky)