Makita B-10643 Specjalistyczna tarcza do pilarki akum. CCC13616E
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -30%
  Dane techniczne: - Typ tarczy: Specjalizowana - Średnica tarczy: 136 mm - Średnica otworu tarczy: 20 mm - Grubość ostrza: 1,5 mm - Grubość tarczy: 1 mm - Liczba zębów: 16 - Kąt nachylen... rozwiń opis »
W MAGAZYNIE 3  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 2 lata
Kod: B-10643
Waga: 0,38 kg
Koszt transportu
Podobne produkty
Opis
  Dane techniczne:
- Typ tarczy: Specjalizowana
- Średnica tarczy: 136 mm
- Średnica otworu tarczy: 20 mm
- Grubość ostrza: 1,5 mm
- Grubość tarczy: 1 mm
- Liczba zębów: 16
- Kąt nachylenia zębów: 20°
- Cięcie poprzeczne: •
- Cięcie wzdłużne: •
- Maks. prędkość obrotowa: 4500 obr./min
- Zastosowanie: drewno
  zdjęcia poglądowe
Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego produktu/przedmiotu.
Specyfikacja
Specyfikacja
Średnica tarczy 136 x 20 mm
Zastosowanie według materiału Drewno
Liczba zębów 16
Diamentowa NIE
Cięcie Suche
Średnica zewnętrzna tarczy 136 mm
Średnica otworu 20 mm
Grubość tarczy 1 mm