Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Akumulatorowa kosiarka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
  0 opinie  /  Napisz opinie
Zniżka -45%
W MAGAZYNIE > 10  szt
Ilość:   Do porównania
Marka: MAKITA
Gwarancja: 3 lata
Kod: DLM480CT2
Waga: 26,80 kg
Opis
Przyjazna dla środowiska, akum. kosiarka LXT z funkcjami cięcia, zbierania i mulczowania.
• Przeprojektowane zostało wnętrze kosiarki na bardziej przepływowe, dla lepszego zbierania trawy.
Korzyści dla użytkownika
• Elektroniczna funkcja wolnego rozruchu zapewniająca płynny rozruch
• Zwiększona wydajność zbierania trawy
• 2 - stopniowa regulacja wysokości uchwytu
Standardowy osprzęt:
• Mulczer, 480 mm (413946-5)